NY baseball collectors opgelet 🤩

Home » Veilingen » NY baseball collectors opgelet 🤩
Huidig beste bod

Bobby Richardson – Signed Yankees Full Size Helmet “WS MVP 60”

Persoonlijk gesigneerd!

Bobby

“Robert Clinton Richardson is een voormalig tweede honkman in Major League Baseball die van 1955 tot 1966 voor de New York Yankees speelde. Batting en rechtshandig gooien, hij was een uitstekende defensieve infielder, en ook iets van een koppelingshitter, die een grote rol in de Yankee-honkbal-dynastie van zijn dag.” Bron: Wikipedia

Dus deze helm moet je gewoon hebben!

Wat bied jij?

De veiling is gesloten.

Als je een mail hebt ontvangen dat je het winnende bod hebt uitgebracht,
kan je daarme de betaling uitvoeren.