Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

Workshop Henna zetten

Zie je ook telkens meer van die prachtige hennaversieringen? Benieuwd hoe je ze ook zelf kan maken? Volg dan de introductieworkshop Henna zetten van Niembooda Henna Arts. Henna-artiest Anima Jhagroe-Ruissen neemt je mee in de wereld van henna. De workshop is een inspirerende mix van historie, gebruiken en betekenis van henna en vaardigheden zoals het oefenen van technieken henna zetten en nadenken over design-composities op de hand.

‘Een ontmoeting tussen een eeuwenoude traditie en hedendaagse interpretatie’.

Benieuwd naar Anima’s hennastyle? Check dan www.henna-arts.nl

Voor deze veiling wordt een workshop aangeboden voor minimaal 10 deelnemers 20 EUR pp

Duur: 2 uur

Locatie: nader te bepalen door koper

Excl Reiskosten, deze worden vanuit Den Haag berekend.

Verkoopwaarde: € 250

Startbod: € 200

Vanaf 19 mei om 23:59 is het niet meer mogelijk te bieden op veilingproducten.