Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

Wagenspanner op verzoek… met liefde gemaakt ♡

Wil jij zo’n mooie wagenspanner/speelkoord voor je baby of als kraamcadeautje? En tegelijkertijd bijdrage aan een prachtig doel namelijk meisjes vrij krijgen uit een erbarmelijke wereld en ze een beter leven gunnen?

Bied dan op deze wagenspanner, dan mail ik je voor je voorkeuren en ga ik zsm voor je aan de haak (na deze week :D)

Buiten Zwolle komt er nog verzendkosten bij!

Verkoopwaarde: € 20

Hoogste bod: € 20

Biedingen

Brechje Serne  € 20