Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

Trio Snaps “Liedjes uit de oude doos” live optreden

Gezelligheid kent geen tijd, en de tijd maakt muziek steeds mooier.

Buitenkans om Trio Snaps in je huiskamer, tuin, feestje, op je voetbalclub, tennisbaan, of op een ander mooi moment te laten optreden. Altijd gezellig en meezingen is een iets wat je natuurlijk gaat doen.

Kortom genieten van liedjes uit de oude doos.

Hoogste bod: € 350

Biedingen

Henk de Leeuw  € 350
Anoniem  € 100