Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

Sunday Yoga Treat @Véda Lounge Kurhaus! Voor 2 personen

Zondag 3 juni a.s. van 10:00 tot 12:00 uur is het weer tijd voor yoga met Rabia Mohan. Laat je meenemen in een prachtige yoga beleving; uitdagend, helend en inspirerend tegelijk. Met behulp van ademhalingstechnieken, mindfulness en yogahoudingen ga je ruimte ervaren in je lichaam en geest. De energie gaat weer stromen en uiteindelijk werken we toe naar een diepe ontspanning.Ervaar de Indiase wijsheden met al je zintuigen, inclusief vegan snacks en heerlijke chai.

https://www.eventbrite.nl/e/tickets-sunday-yoga-treat-veda-lounge-kurhaus-45926791269?ref=eios&aff=eios

Hoogste bod: € 6

Biedingen

Anoniem  € 6