Serie van 6 zeefdrukken Sprookjes met tekst van Imme Dros

Serie van 6 zeefdrukken Titel ‘Sprookjes’

Voorzien van tekst door Imme Dros

Imme Dros (1936) is een Nederlands schrijfster van jeugdboeken. Ze heeft een groot aantal kinderboeken op haar naam staan, waaronder de serie over Roosje. Ook is Dros bekend om haar bijzondere sprookjesbewerkingen

En iedere zeefdruk gemaakt door een andere illustrator.

1 van de 250 afdrukken, unieke serie!!  Gesigneerd, ingelijst , 60×44 cm

.

Startbod: € 250

  • In hele euro's, alleen getallen.
  • Minimumbod van €,-
    Bij anoniem bieden is je naam alleen zichtbaar voor de veiligmeester.