Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

Overhemd Jacques Britt naar keuze!

Dress UP. Open Up….Stijliconen herkent men bij de eerste blik. De overhemden van Jacques Britt zijn behalve uniek in dessin ook van prachtige kwaliteit en gemaakt met oog voor detail. Voor elke man is er iets bij in deze prachtige collectie voor de zomer. De overhemden worden beschikbaar gesteld door Jaques Britt en Jan Marc.

Als u de hoogste bieder bent kunt u in de shop bij Jan Marc een overhemd naar eigen keuze komen uitzoeken. Jan Marc zal u adviseren zodat u een overhemd koopt dat u met veel plezier gaat dragen. Vooral omdat met deze koop weer een meisje geholpen is.

Met dank aan Jacques Britt.

Verkoopwaarde: € 110

Hoogste bod: € 50

Biedingen

Anoniem  € 50