Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

“Ijsselmeerblues” door Marcel Marcus

  1. Voor de veiling tijdens de actieweek 15-19 Mei 2018 heeft Marcel Markus deze prachtige foto incl passe-partout ter beschikking gesteld.

Marcel Markus foto getiteld IJsselmeerblues heeft een passe-partout maar is niet ingelijst.

Foto kan na de veiling in Enschede worden gehaald, of onder rembours worden verstuurd.

Verkoopwaarde: € 50

Hoogste bod: € 10

Biedingen

Anoniem  € 10