Blinddruk van Michael Raedecker, vroeg werk uit 1993

Bijzondere afbeelding die alleen te zien is door schaduwspel. Michael Raedecker is een geliefde kunstenaar in de kunstwereld, op dit moment heel populair in London en Amerika.
De blinddruk is ingelijst, gesigneerd, formaat 77x 62 cm.

Verkoopwaarde: € 800

Startbod: € 180

  • In hele euro's, alleen getallen.
  • Minimumbod van €,-
    Bij anoniem bieden is je naam alleen zichtbaar voor de veiligmeester.