Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

2 tickets Lowlands 2018 incl.backstage rondleiding

Lowlands met zijn tweeën beleven en helemaal uit je … gaan op de muziek van diverse artiesten?

Daarnaast eens een kijkje achter de schermen kijken? dhr.T.Buitink geeft je een persoonlijke rondleiding.

A Campingflight to Lowlands Paradise of kortweg Lowlands is een driedaags muziekfestival dat sinds 1993 jaarlijks in Biddinghuizen op het evenemententerrein van Walibi Holland gehouden wordt.

Datums: 17 aug. – 19 aug. 2018

Dit is je kans voor twee personen en daarmee ook nog eens Free a Girl steunen!

De hoogste bieder, krijgt na sluiting van de veiling bericht per mail.

Verkoopwaarde: € 400

Hoogste bod: € 350

Biedingen

Remo Nijenhuis  € 350
Karel de Leeuw  € 330
Nijenhuis Remo  € 325
Anoniem  € 275