Lock me up

Vinden we leuk Tot snel!

Borse in Pelle leren schoudertas Made in Italy

Borse in Pelle tasBorse in Pelle leren schoudertas Made in Italy

Mooi zwart shirt met het logo van Free a Girl en het logo van Lock me Up. Het shirt is van Miss Amber; een echte onderneemster in de dop.

Indien u dit item wint, wordt het t-shirt voor u gemaakt in de juiste maat. Het shirt kunt u daarna ophalen bij BurgGolf Westerpark in Zoetermeer.

facebook.com/missamberdesign
missamberdesign@hotmail.com

Supergaaf T-Shirt van Breitling, maat M.

Uniek, want dit shirt is niet in een winkel te koop!

Ophalen in het pitoreske Laren bij René Kahlé Juweliers

2 delig heren kostuum, colbert + pantalon, in de kleur blauw.

Aangeboden door The Makers.

maat 50

100% wol

Een fantastisch item! Bedankt Cor Timmer!!!

Donderdag avond as zal deze prachtige gitaar worden bespeeld, voor mijn hokje tijdens mijn opsluiting, door Bluesgitarist Cor Timmer.

Gemaakt door Anna Bos, kunstenares. Zie Facebook en instagram.

Beschikbaar gesteld door Cor Timmer. Bluesgitarist. Is een unica.

Perfect voor de zomer – maar stiekem gewoon elk seizoen favoriet; de blouse

Een prachtige blouse van katoen van dit modemerk dat bekend staat om de mooie kwaliteit en een prachtige pasvorm.

Je mag deze blouse zelf komen uitzoeken in de shop By JAN Marc in Hengelo. Wij helpen je graag!

CAVALLARO  Napoli stelt een shirt beschikbaar  die naar wens kan worden uitgezocht in Hengelo By Jan Marc . Wie wil er nu niet een stijlvol shirt van Cavallaro. 100% Katoenen shirts met een geweldige pasvorm en de bekende Italiaanse schnitt. U helpt met dit item de wereld voor de Girls iets beter te maken.

Deze veiling mogen we aanbieden namens Cavallaro Napoli

Karaktervol, sterk, soepel, robuust en stoer mannelijk lederen keukenschort van Adam Brandstore.  Brandnew in verpakking uiteraard! Met dank aan Jan Marc zelf 😉